Tел.: +38 (067) 481 18 01 Email: mail@igorsolodov.com

Відкритий тренінг «Надихаючи тренерів»

 

28-29 листопада 2013 року у Львові пройшов перший тренінг «Надихаючи тренерів» від Pucelik Consulting Group, який був проведений на українській мові. Навчання провів Ігор Солодов.

Протягом багатьох років роботи з тренерами Ігор звернув увагу, що є деякі питання, що піднімаються на тренінгах для тренерів, але найчастіше не відпрацьовані та не дають змоги тренерам отримати такий великий результат, який вони мали б отримати. Серед цих питань: невербальна комунікація, структура тренінгових модулей,  робота з мотивами, мотивацією та переконаннями учасників, робота зі складними ситуаціями. Найголовніше, що тренери роблять навчання ніби для себе та дуже рідко вміють працювати з «мізками» людей; не можуть гарантувати довготривалий ефект від навчання. Ці питання, які увійшли до програми навчання, учасники додали ще й своїми запитами: «Як стати/бути ефективним тренером?», «Хто такий ідеальний тренер?», «Чи маю я право продовжувати бути тренером?»

 

І от, що говорять учасники вже після двох днів навчання:

Юрій Камельчук: «Ігор — цілісна, ефективна особистість. Його тренінг побудований не сухо на програмі, а на взаємодії, потребах та зворотньому зв’язку з аудиторією. Цей тренінг надихнув мене на нові кроки і цілі у тренерстві»

Любов Содомора: «Дякую Ігореві, тому що він працював із кожною нашою реальністю. Десь не називаючи її, він працював конкретно з кожним, коли спілкувався зі всіма. І дуже багато слів з моєї реальності пояснилося якимись його словами по-іншому. Я отримала це підтвердження від нього. Дуже багато інформації, яку треба випрацьовувати. Зрозуміла, що бракує якихось знань – та я вже знаю, де їх брати»

Марта Демида: «Цінним в тренінгу для мене була чесність та відкритість тренера. Робота зі всіма учасниками. Багато практичних прикладів. Цікаві та розвиваючі світогляд вправи. Це було несподівано, приємно, повчально. І дякую за, мабуть, чудовий зразок тренінгу. Я вперше побачила, що таке справжній тренінг, бо до того тренінги були більш такого, можливо, технічного характеру — просто викладка матеріалу. Я знаю тепер свої помилки, знаю недоліки, знаю, над чим попрацювати і як рухатись вперед. І крім того, є теоретичний матеріал, над яким ще треба буде попрацювати, почитати, ознайомитися і усвідомити це все. В будь-якому випадку, чи я буду займатися тренінгами, чи не тренінгами, весь той матеріал, що я почула за ці 2 дні, можна використати не тільки для тренінгів»

Устина Стефанчук: «Я дякую за щирість. Мені не стільки було важливо почути якусь інформацію там, скажімо, умовно кажучи, книжкового типу, скільки побачити живих людей з живими реакціями, з живими проблемами, з живим обговорюванням – і я це побачила, тобто в цьому плані я абсолютно задоволена. Я зрозуміла для себе, що ті плани, які я намітила для компанії в динаміці розвитку, вони діють правильно, вони намічені правильно, вони запущені і в принципі це той шлях який правильний»

Мирослав Грет: «Я був вельми здивований форматом подій 8 годинного тренінгу. Ігор вміє працювати як фахівець своєї справи! Тренінги по всьому проводився на якісному рівні, і я дякую за те, що я отримав більше ніж сподівався»

 

Цей тренінг – тільки перший крок системної роботи з тренерами, який починає розбудовувати Pucelik Consulting Group. Вже в наступному році пройде ще декілька коротко — та середньострокових проектів для тренерів та буде запропонована довгострокова програма професійного розвитку тренерів та їх кооперації. Слідкуйте за новинами!

Про свій принциповий інтерес до теми можна повідомити за контактами, вказаними нагорі сторінки. Вам також може бути цікавим індивідуальна робота і / або повноцінний тренінг для тренерів.